Dream Heat-o nas

infrared

Doświadczenie

Jesteśmy firmą z 29 letnim doświadczeniem

plant-on-a-hand

Współpraca

Współpracujemy z producentami z Japonii, Korei oraz Chin

land

Obsługa Klienta

dział rozwoju, linie produkcyjne, magazyny oraz serwis znajdują się w Polsce

give-money

Innowacyjność

tworzymy produkty energooszczędne, niezawodne, przyjazne użytkownikowi

Ochrona środowiska
wszystkim nam
leży na sercu.

Jesteśmy firmą z 29 letnim doświadczeniem w projektowaniu, programowaniu, produkcji oraz dystrybucji. Współpracujemy z największymi producentami z Japonii, Korei oraz Chin, wymieniając wzajemne doświadczenie, tworząc produkty energooszczędne, niezawodne, przyjazne użytkownikowi, spełniające bieżące oczekiwania rynku oraz wielokrotnie nagradzane nagrodami branżowymi.

Główna siedziba spółki, dział rozwoju, linie produkcyjne, magazyny oraz serwis znajdują się w Polsce w miejscowości Dobra na obrzeżach Szczecina. Nasze produkty dystrybuowane są od wielu lat w całej Europie, można je znaleźć zarówno w najlepszych tradycyjnych sklepach elektronicznych, hipermarketach, jak i w sprzedaży przez Internet.

Zobacz Film z Montażu folii

Wykres działania folii Online 24/7 Black House APA Smart

Dream Heat jest marką stworzoną przez nas w roku 2018. System ogrzewania Dream Heat bazując na energii słonecznej idealnie wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju i korzystania z odnawialnych źródeł energii. Zastosowanie foli grzewczych w nowych i istniejących budynkach mieszkalnych, przemysłowych, użytku publicznego czy obiektach rolniczych pozwala na uzyskanie najwyższego komfortu oraz najniższych kosztów eksploatacyjnych..

Folie grzewcze stanowią nowoczesne, zdrowe i oszczędne źródło ciepła, które emituje fale podczerwieni na dowolnej wielkości powierzchni.

Z gamą produktów Dream Heat zrobimy to z korzyścią dla Ciebie i natury. Naszym klientom zapewniamy ekonomiczne i zdrowe ciepło w domu, partnerom oferujemy wsparcie, szkolenia i fachową pomoc.

Chcesz być naszym

dystrybutorem
lub instalatorem?

Jesteśmy obecni w EUROPIE

EUROPE