Promienniki Crystal Carbon

Promiennik podczerwieni DH CC to urządzenie wykorzystujące metodę ogrzewania daleką podczerwienią w oparciu o kryształ węgla. Grzejnik łączy w sobie nowoczesny, ultra-smukły design z energooszczędną
i przyjazna dla zdrowia technologia grzewcza. Grzejnik DH CC zapewnia natychmiastowe uczucie ciepła podobne do naturalnego ciepła słońca. Dzięki technologii dalekiej podczerwieni z zastosowaniem elementu grzewczego w postaci kryształu węgla, uczucie ciepła jest odczuwalne niemal od razu po włączeniu. Nowoczesna technologia zapewnia nie tylko niezawodne rozwiazanie grzewcze, ale także cicha i bezwonna prace.

Główne cechy promienników

– Biała powierzchnia PET
– Nowy design wbudowanego wyswietlacza LED
– Sterowanie za pomoca ekranu dotykowego na panelu
– Mozliwosc ustawienia temperatury od 16°C do 37°C
– Sterowanie za pomoca aplikacji Wi-Fi
– Ustawienie timera 9H
– Tygodniowa praca timera/ustawienie temperatury

– Dwa wbudowane termostaty chroniące przed przegrzaniem
– System montażu na ścianie
– Pilot zdalnego sterowania
– Dedykowany stojak
– Aluminiowy panel tylny dla odbicia ciepła
– Ultra płaska konstrukcja ramy
– Długość kabla 1,5 m
– AC 220-240V, 50-60Hz

Natychmiastowe ciepło

Dzięki technologii dalekiej podczerwieni z zastosowaniem elementu grzewczego w postaci kryształu węgla, uczucie ciepła jest odczuwalne niemal od razu po włączeniu. Nowoczesna technologia zapewnia nie tylko niezawodne rozwiazanie grzewcze, ale także cicha i bezwonna prace.

Przyjazny dla alergików

Promiennik pracuje bezszelestnie, więc nie unosi w powietrze żadnych alergenów, takich jak kurz, pyłki itp. Ogrzewanie podczerwienią nie wysusza błon śluzowych, co zapobiega infekcjom górnych dróg oddechowych i pozwala zachować naturalną odporność.

Wysoka wydajnosc
i niskie koszty uzytkowania

Technologia fal podczerwonych w grzejnikach zapewnia wysoki współczynnik konwersji energii elektrycznej, do 98% zużytej energii elektrycznej jest bezpośrednio przekształcane w energię cieplną.

Akumulacja ciepła

Promieniowanie podczerwone nagrzewa dana powierzchnię. Wszystkie obiekty, takie jak ściany, podłogi, skóra człowieka itp. które znajdują się w zasięgu promieniowania, absorbują i magazynują ciepło, które z czasem stopniowo oddaja. W ten sposób, powierzchnie te staja się akumulatorami ciepła, które beda emitować ciepło nawet po wyłączeniu urządzenia.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Promiennik posiada podwójny system ochrony przed przegrzaniem. W urządzeniu zastosowano dwa zabezpieczenia termiczne, a dodatkowo termostat ogranicza temperaturę powierzchni urzadzenia do około 105 °C.

Wymiary oraz moc promienników

360W: 60x60x1.2cm
480W: 80x60x1.2cm
600W: 100x60x1.2cm
720W: 120x60x1.2cm
960W: 120x80x1.2cm

Akcesoria do promienników

UCHWYT ŚCIENNY

PILOT

NÓŻKI PLASTIKOWE

METALOWE NÓŻKI
Z KÓŁKAMI

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami !