Folia grzewcza na podczerwień

W naszym sklepie znajdziesz autorskie produkty marki Dream Heat stanowiące doskonałe rozwiązania z zakresu ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej. Wśród nich znajduje się profesjonalna folia grzewcza na podczerwień w niskiej cenie. Dokonując zakupu, powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę na moc tych produktów. Należy ją dopasować do przestrzeni pomieszczenia, które chcesz ogrzewać. Jednostkową efektywność cieplną pomogą Ci oszacować doświadczeni doradcy handlowi z zespołu dreamheat.eu.

Znajdziesz u nas folie grzewcze na podczerwień o zróżnicowanych parametrach i wydajności. Dzięki temu dobierzesz je do swoich indywidualnych potrzeb i założeń Twojego projektu. Od tego zależy również szybkość nagrzewania się wnętrz do docelowej temperatury. Należy też przemyśleć ilość materiału, jaka będzie potrzebna. Zazwyczaj najlepszym wyjściem jest pokrycie całej ogrzewanej powierzchni bez części, która będzie pokryta stałą zabudową. Do tego rodzaju elementów należą wszelkiego rodzaju szafy i meblościanki. Istotną kwestią jest również dobór elementu sterującego, czyli termoregulatora, który odpowiada za kontrolę temperatury naszej instalacji. W ofercie sklepu Dream Heat znajdziesz montowane na ścianie panele kontrolne cechujące się bardzo intuicyjną, prostą obsługą.

Dostępna w naszej ofercie folia grzejna na podczerwień stanowi nowoczesne rozwiązanie, które można zamontować także pod meblami. Trzeba jednak pamiętać, by były one wyposażone w nóżki o wysokości min. 3 cm. W przeciwnym razie nie jest to zalecane.

Ekologiczne produkty Dream Heat służące do ogrzewania pomieszczeń są także przyjazne środowisku. Ośrodki badawcze akredytowane przez UE zatwierdziły je jako bezpieczne. Są zatem nieszkodliwe dla przebywających w mieszkaniu ludzi oraz zwierząt. Warto zaznaczyć, że folia grzewcza stanowi autonomiczny system, który może stanowić samodzielne źródło ciepła dla całego domu jednorodzinnego, jak i dużego biura. Jej wydajność gwarantuje, że nie będziemy potrzebowali dodatkowego ogrzewania konwekcyjnego.

Dozwolone jest połączenie elementów o tych samych parametrach energetycznych, lecz różnej szerokości. Nie można jednak łączyć wyrobów o różnych mocach. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie. W zależności od konkretnego modelu gwarancja może wynosić nawet kilkanaście lat. Zazwyczaj jest ona udzielana w przypadku montażu przez profesjonalnego instalatora. Samodzielna instalacja zazwyczaj wiąże się z udzieleniem prawa gwarancyjnego na 72 miesiące.

Folia grzejna na podczerwień

Dobrze dobrana i prawidłowo zamontowana oraz właściwie eksploatowana folia grzejna na podczerwień może być użytkowana nawet przez sto lat. Powierzchnia, na której będzie instalowana, musi być czysta, równa i dobrze osuszona oraz mieć dodatkową izolację. Decydując się na zakup, warto skorzystać z usług profesjonalnego autoryzowanego Instalatora, dzięki czemu zyskamy dłuższą gwarancję. Jednocześnie montaż przez specjalistę zapewni doskonałe właściwości całej konstrukcji i odpowiednią termikę w pomieszczeniu. Rozwiązania te mogą być stosowane zarówno na podłogi drewniane, jak i panele. Istotnym faktem jest, że świetnie sprawdzają się również na ścianach oraz sufitach. Pozwalają na stworzenie kompleksowego, a zarazem nowoczesnego systemu ogrzewania domu.

Solidna i wydajna folia grzewcza na podczerwień jest najczęściej zbudowana z węgla o starannie dobranym oporze elektrycznym oraz pasty aluminiowej. Powstaje w wyniku zastosowania technik drukarskich pozwalających aplikować je na materiał PET. W wyniku zasilenia taśmy prądowej na grafitowych paskach powstaje ciepło. Sama moc produktu jest ściśle zależna od odległości między tymi elementami, a zarazem ich szerokości. Ważna jest również ilość, a także jakość zastosowanego tworzywa węglowego.

Wyroby Dream Heat mogą służyć jako dodatkowe ogrzewanie podłogowe, które pozwoli uzyskać efekt przyjemnej, ciepłej podłogi. Mogą być zatem stosowane w szatniach obiektów sportowych, a także hotelach i restauracjach. Zapewnią komfort przebywającym w nich osobom. Proces montażu jest z założenia prosty i bezinwazyjny. Dobierając folię grzewczą, należy jednak zadbać, by wybrać model o odpowiedniej mocy znamionowej, która nie może być za niska. W przeciwnym razie czas nagrzewania do docelowej temperatury znacznie się wydłuży. Termoregulator powinien być wybrany tak, by moc materiału grzejnego stanowiła nie więcej niż 80% wynikającej z jego parametrów technicznych. Zapobiegnie to problemom ze sterowaniem oraz uszkodzeniu instalacji sterowania.

Niezależnie od tego, czy produkty wykorzystujesz do utrzymania odpowiedniej temperatury w domu jednorodzinnym, przyczepie kempingowej, domku letniskowym, czy obiekcie użyteczności publicznej, pozwolą one na uzyskanie dużego komfortu termicznego. Jeżeli szukasz prostego w montażu, a zarazem energooszczędnego sposobu na ogrzewanie mieszkania lub biura, to skorzystaj z oferty folii grzejnych na podczerwień Dream Heat. Produkty są objęte wieloletnią gwarancją. Zapewniamy fachowe wsparcie w ich doborze.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!