Folia grzewcza na ścianę

Oferowana przez Dream Heat profesjonalna folia grzewcza na ścianę stanowi doskonałe rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń użytkowych. Jest tania w eksploatacji i przyjazna środowisku. Można ją stosować zarówno w domach, jak i obiektach użyteczności publicznej. Nasze produkty stanowią doskonałą alternatywę dla podłogowych instalacji ogrzewających mieszkania. Stanowią niezawodny nośnik ciepła, którego dodatkową zaletą jest brak zjawiska unoszenia się kurzu i pyłów z podłóg, dlatego są one polecane alergikom.

Wysokiej klasy folia grzewcza na ścianę zapewnia bardzo dobry rozkład temperatur w pomieszczeniu, w którym została zastosowana. Jej parametry termiczne gwarantują promieniowanie cieplne na poziomie 90%; pozostałe ciepło jest oddawane przez konwekcję. Warto zauważyć, że dużą korzyścią tego rozwiązania w porównaniu do klasycznego ogrzewania podłogowego jest możliwość ustawienia wyższych temperatur. Jednocześnie tynki są cieńsze niż beton stosowany w przypadku montażu podłóg oraz paneli.

Tanie i wydajne ścienne folie grzewcze

Znajdujące się w naszej ofercie tanie, wydajne ścienne folie grzewcze Dream Heat to autorskie, opracowane przez sztab specjalistów technologie, które zapewnią doskonałe parametry termiczne w Twoim domu. Są gwarancją komfortu cieplnego mieszkańców. Są także kompatybilne z niskotemperaturowymi urządzeniami do produkcji energii cieplnej, takimi jak kotły kondensacyjne, gazowe oraz pompy.

Na rynku dostępne są konstrukcje wykorzystujące technologię powietrzną, elektryczną, jak i wodną. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta eksperci z Dream Heat pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie, które zapewni najlepszy komfort termiczny. Jeśli szukasz sposobu na skuteczne ogrzanie pomieszczeń, które stanowi ekologiczną alternatywę dla systemów podłogowych, skorzystaj z oferty naszych niezawodnych i tanich ściennych folii grzewczych! Gwarantujemy najwyższą jakość produktów.

Skontaktuj się z nami !