Co zapewnia klientom polski producent paneli na podczerwień?

Najwięcej pracy wkładamy w tworzenie folii grzewczych na podczerwień klasy premium. Jest to szczególnie ważny produkt w naszym portfolio, ponieważ firma Dream Heat poważnie traktuje współczesne wyzwania środowiskowe. Jesteśmy polskim producentem paneli na podczerwień, któremu udało się z korzyścią dla klienta połączyć aspekt użytkowy z ekonomicznym i ekologicznym. Z dumą możemy przyznać, że nasze systemy technologiczne realnie wspierają ochronę środowiska, ponieważ są niskoemisyjne.

Co należy wiedzieć więcej o naszych panelach na podczerwień? Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na wszechstronność produktu. Można go zamontować na suficie, podłodze, w stropie lub w ścianie. Klienci Dream Heat szczególnie doceniają krótki czas etapu instalacji. Przyjmujemy, że montaż w domu o powierzchni 150 metrów kwadratowych może trwać zaledwie jeden dzień.

Generowane ciepło przenika do pomieszczenia i zapewnia domownikom korzystne warunki do życia i rozwoju. A w dodatku sprzyja zdrowiu, ponieważ fale podczerwone mają pozytywny wpływ na organizm człowieka. Jako polski producent paneli na podczerwień możemy zapewnić, że po instalacji systemów Dream Heat nie tworzą się mostki termiczne, przez co mieszkanie nie jest narażone na pojawienie się grzybów i pleśni, a w powietrzu nie unosi się niebezpieczny dla alergików pył i kurz.

Poznaj Dream Heat – to polski producent paneli na podczerwień

Aż 30 lat doświadczenia – takim stażem na rynku może pochwalić się nasza rodzinna firma Ax Technology Sp. z o.o. Aktualna siedziba mieści się w Dobrej k. Szczecina. Tam też zlokalizowany jest Dział Badań i Rozwoju, a także linie produkcyjne i magazyny.

Swoją wiedzę i umiejętności wypróbowaliśmy w dwudziestu pięciu krajach Europy, do których dostarczamy skuteczne rozwiązania technologiczne. Zdobyte kontakty biznesowe wykorzystujemy do wymiany doświadczeń, dzięki czemu nasze produkty są idealnie przystosowane do potrzeb odbiorców. Stopniowo otwieramy się na ekspansję nowych rynków, co jest skutkiem nie tylko dynamicznego rozwoju firmy, ale i zainteresowania zachodnich kontrahentów.

Jako polski producent paneli na podczerwień staramy się, aby asortyment był niezawodny i przyjazny dla procesu użytkowania. Naszą ambicją jest też tworzenie energooszczędnych i proekologicznych rozwiązań. Miarą sukcesu firmy mogą być nagrody, które wielokrotnie przyznawali nam nie tylko eksperci, ale i klienci. Produkty Dream Heat są cenione m.in. za wysoką wydajność czy korzystny stosunek ceny do jakości.