Proces Certyfikacji Instalatora

Proces, przez który przechodzą nasi certyfikowani

instalatorzy składa się z 3 etapów:

1. Szkolenie produktowe – ten panel trwa około 6h. Omawiamy tutaj szczegółowo elementy związane z produktem, instalacją folii grzewczych, marketingiem i dodatkowymi informacjami, które będą potrzebne naszym przyszłym instalatorom.

2. Szkolenie praktyczne –ten panel trwa około 4h. Spotykamy się na budowie, pod okiem naszych doradców technicznych przeprowadzany jest montaż, to czego nie da się sprawdzić na szkoleniu produktowym – tutaj możemy pokazać, zweryfikować teorię z montażem.

3. Test wiedzy online – czas trwania testu wynosi 45min. Na podstawie wiedzy po dwóch poprzednich panelach prosimy o wykonanie testu w formie online.

Po zweryfikowaniu wiedzy instalator otrzymuje

Certyfikat, upoważniający go do udzielania klientom

30 letniej gwarancji na folie grzewcze Dream Heat.

Zostaje wpisany do naszej bazy,

na życzenie klientów zostaje udzielona

informacja nt. daty ważności certyfikatu,

który ważny jest 3 lata!

Certyfikowany instalator otrzymuje również pełne wsparcie marketingowe, dodatkowo otrzymuje dostęp do bazy wiedzy Dream Heat i kontakt do innych instalatorów w celu wymiany doświadczeń.

WAŻNE – każdy instalator może skorzystać z pomocy naszych doradców technicznych, dzięki temu przy pierwszym montażu, w obecności wykwalifikowanych doradców instalator Dream Heat będzie w stanie nabrać pewności siebie przy montażu folii grzewczych!

Zapraszamy do kontaktu !