Zadbaj o zdrowie całej rodziny!
23 października 2019
Z nami zadbasz o ekologie!
23 października 2019

Wybierając nasze rozwiązanie oszczędzasz!

Przez zastosowanie laminatów odpornych na termokurczliwość produkt jest bezawaryjny i nie wymaga przeglądów ani konserwacji.
Produkt cechuje również długa żywotność, na co dajemy Państwu 30 letnią gwarancję.
Odpada zakup pieca oraz jego obowiązkowych okresowych konserwacji, napraw i obsługi. Niepotrzebny jest również komin, jego konserwacja i okresowe czyszczenie.
Brak kosztów konserwacji linii przesyłowych oraz wynikających z ich uszkodzeń nieszczelności, przecieków oraz eksplozji.

Energooszczędność

  • Fale ciepła emitowane przez folię grzewczą Dream Heat osuszają ściany, co prowadzi do poprawienia ich właściwości izolacyjnych – sucha ściana izoluje lepiej niż ściana wilgotna. Dzięki temu zapotrzebowanie na ciepło jest obniżone.
  • Nie dochodzi do strat ciepła, co ma miejsce podczas jego transportu przez długą drogę od pieca, przez rury, aż do samego kaloryfera.
  • Dzięki uzyskaniu dwóch rodzajów ciepła – bezpośredniego (wysłanego podczerwienią przez folię Dream Heat) oraz pośredniego (ciepła odebranego przez podłogi i przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu) – temperatura odczuwana w pomieszczeniu jest około 2 – 3 o C wyższa niż w rzeczywistości, co wpływa na odczuwany komfort termiczny.
  • W praktyce oznacza to:
    – Ograniczenie strat ciepła wynikających z wymiany powietrza w pomieszczeniu.
    – Dzięki mniejszej różnicy temperatur na zewnątrz i wewnątrz, zmniejsza się ilość transportowanego ciepła przez przestrzeń.
DREAM HEAT